فرا رسیدن هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گرامی باد

در تاریخ هر ملت، فراز و فرودهای تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین‌کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است.

شهیدان رجايي و باهنر، دو شهيد ارزنده و بزرگوار عرصه دولت، نمونه هاي بارز خادمين امين مردم و مسئولين وفادار به ملت و دولت هستند كه خالصانه خود و علم و آگاهي خود را وقف مردم نمودند.

بی تردید، جانفشانی و شهادت این دو شخصیت فداکار اسلام و دو یار دیرین حضرت امام(ره) که به آتش کین منافقان ملعون سوختند، فصلی از شهادت و نقطه عطفی از تاریخ انقلاب اسلامی را به نام «هفته دولت» در سیر تکاملی نظام مقدس جمهوری  اسلامی ایران، بوجود آورد.

شهیدان رجایی و باهنر، تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند که معتقدم مسئولان بایستی با الگوگیری از ویژگیهای انسانی، اخلاقی و رفتاری این شهیدان والا مقام در راه تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی کوشا باشند.

هفته ی دولت نمادی یادگار از همدلی، اتحاد ملت و دولت و وفاق برای سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی است و تداعی گر یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجایی و باهنر که الگوهای جاودانه خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشند.

این هفته بی شک فرصت مغتنمی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با راه و مرام شهیدان رجایی و باهنر، افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را هدف گذاری کرده و اکنون که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آماج شدید ترین و بی رحمانه ترین تحریم های استکبار جهانی قرار گرفته است، تشریح و تبیین دستاوردهای شگرف و عظیم انقلاب اسلامی به مردم شریف لازم و ضروری است.

در پایان، فرارسیدن هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان والامقام دولت، به ویژه الگوهای جاودانیِ خدمت و ایثار، شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشته و به روان پاکشان هزاران درود و سلام می فرستم.

فـــرزاد دلارام

لینک کوتاه:
فهرست